Dobrý deň, našla som si túto online poradňu a tak som sa rozhodla Vám napísať. Nedávno som podstúpila angiografiu, pretože mám v nohe vo svale hemangióm. Embolizácia nie je možná, len chirurgický zákrok. Chcela by som vedieť, či máte nejaké skúsenosti s takýmto zákrokom, a čo sa od neho môžem očakávať (riziká). S pozdravom, Mirka
Podobné příspěvky
Nejnovější příspěvky
- Hemangiom v tehotenstvi21.9.2018 | Hemangiom u dospělých
-
- Hemangiom v těhotenství14.5.2018 | Hemangiom u dospělých
- Léčba hemangiomu u novorozenců28.9.2017 | Hemangiom u dětí
-