Zdravím, máte prosím někdo zkušenosti s léčbou betablokátory? Četla jsem, že ovlivňují činnost srdce, tak mě to trochu vyděsilo. Díky za jakoukoliv zkušenost!
Podobné příspěvky
Témata diskuze
Nejnovější příspěvky
- Hemangiom v tehotenstvi21.9.2018 | Hemangiom u dospělých
-
- Hemangiom v těhotenství14.5.2018 | Hemangiom u dospělých
- Léčba hemangiomu u novorozenců28.9.2017 | Hemangiom u dětí
-
Poslední komentáře